HakkımızdaAlan Adınızı (Domain) Arayın

Yeni bir marka yaratmak için domain arayın

.com $12.00 .net $14.00 .org $14.00.biz $14.00 .co $28.00.me $17.50

724 Web Şirketi Hakkında

Merkezi İstanbul Kağıthanede bulunan Türk şirketi 724 Web, 18+ yıllık deneyime sahip kurumsal web geliştirme ve SEO şirketidir. Web ve SEO Çözümlerinde 18 yıllık deneyime sahip yetenekli profesyonel bir ekibe sahibiz.
Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Müşterilerimizin dijital alanı kapmaları ve yeni iş fırsatları yaratmaları için uygun maliyetli, ödüllü çözümler üretiyoruz.
Her başarı hikayesinde olduğu gibi küçük ve yetenekli başladık. Yavaş yavaş, sıkı çalışmalarımızın karşılığını aldık ve yüzlerce mutlu memnun müşteriye hizmet verdik.
Ayrıca, çalışmalarımız için yıllar içinde birçok ödül kazandık. Ürettiğimiz her çözüm birden fazla ödüle değer ancak bunların en büyük ödülü müşterilerimizin memnun ve başarılı olduğunu görmektir.

Sloganımız“Mutlu ve başarılı müşteriler yaratmak için üstün ürün ve hizmet çözümleri, sunan çalışanlar ile kaliteli ve disiplinli çalışma sunmak”.

Web Hosting Çözümleri

Web Hosting şirketimiz, üstün hizmet ve destek arayan şirketlere hitap etmek için geliştirilmiştir. İş yapma şeklimizde bütünlüğü korurken, yerel ve bölgesel topluluğumuza sürekli olarak en kaliteli barındırma hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Ekibimizle tanıştığınızda, müşterilerimizin optimum bir web varlığı elde edebilecekleri bir ortam oluşturduğumuzu göreceksiniz. Ev sahibi olarak yaşıyor, uyuyor ve nefes alıyoruz ve yaptığımız şeyi gerçekten seviyoruz. Web Hosting Şirketimizi seçmiş olan diğer web sitesi sahiplerinden oluşan ailemize katılmanızı bekliyoruz!

Yardım İçin Hazırız

Kendi web sitenizi başlatmak için birçok harika neden var. İster kendi blogunuzu oluşturmak, ister bir ek iş başlatmak veya bir portföy oluşturmak istiyor olun, bir web sitesi oluşturmak için şu andan daha iyi bir zaman olamaz. Bu da heyecan verici bir süreç. Kendinizi temsil etmek için kendi kişisel tasarımınızı seçmek, yeni web sitenizi oluşturmanın birçok heyecan verici kısmından biridir. Ancak, mutlu olduğunuzda sadece tıklayıp kaydet düğmesine basmaktan çok daha fazlası var. Öncelikle sitenizin ne içermesi veya ne hakkında olması gerektiğine dair bir fikriniz olmalı ve web sitenizi barındıracak bir şirket seçmelisiniz. Web barındırma hizmetlerinin sayısı kafa karıştırıcı olabilir ve seçim zor olabilir. Bu nedenle, işleri sizin için biraz daha kolaylaştırmak için 22 web barındırma hizmetinin verilerini inceledik. Hizmetleri test etmesek de, her hizmetin tekliflerini dikkatlice inceledik ve bunları temel web barındırma özelliklerine göre sıraladık. İşte en iyi web barındırma hizmetlerini belirlemek için aradığımız şey. Bunlar ve diğer özellikler hakkında daha fazla bilgi için CNET'in web barındırma hakkında bilinmesi gereken 11 şeye de göz atabilirsiniz . Barındırma planları : Hizmetin paylaşılan, VPS ve özel barındırma planları sunup sunmadığını kontrol ettik. Üç plan türünün tümünün dahil edilmesi, müşterilerin siteleri büyüdükçe planlarını büyütmelerine olanak tanır. Güvenlik özellikleri : Hizmetlerin, verilerinizi ve ziyaretçilerinizi korumak için SSL sertifikaları, DDoS korumaları ve yedeklemeler gibi bazı temel güvenlik özelliklerini içermesi gerekir. En iyi web sunucuları bunu ekstra ücret ödemeden yapar. %99,9 veya daha yüksek çalışma süresi: %99,9 veya daha yüksek bir çalışma süresi, sitenizin ayda 20 dakikadan fazla kapanmamasını sağlar, böylece okuyucu ve satış kayıplarını minimumda tutarsınız. Müşteri desteği : Tüm hizmetler bir tür müşteri desteği sunar. Bazıları 7/24 müşteri hizmeti sunduklarını söylüyor, ancak onlara istediğiniz zaman e-posta gönderebileceğiniz anlamına geliyor. Bu iyi bir başlangıç, ancak ya hemen ilgilenilmesi gereken bir sorununuz varsa? Bazıları daha iyi canlı sohbet sunarken, diğerleri en iyi telefon desteği sunar. En iyi web barındırma hizmetleri bu kriterlerin dördünü de karşılar. Bir hizmet bu önlemlerden bir veya daha fazlasında yetersiz kalırsa, onu dikkate alınması gereken diğer web barındırma hizmetleri listemizde veya incelediğimiz ek web barındırma listemizde bulabilirsiniz. Web barındırma hakkında bilinmesi gereken bazı önemli terimler için bu makalenin sonuna atlayın.

Belgelerimiz

18 yıldır web siteleri geliştirmekteyim. Bu konuda yüzlerde eğitim seminerlerine katıldım.

Vergi Levhası Maslak Vergi Dairesi

Web Tasarımı ve Kodlama ile ilgili HTML5, CSS3, Javascript vs. eğitimi.

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Bilgisayar Sistem Bakım Onarım

Bilgisayar bakımı, devre temizliği, sistem kurulumu ve onarımı teknik destek.

Rumeli Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama

Web Tasarımı ve Kodlama ile ilgili HTML5, CSS3, Javascript vs. eğitimi.

Özel Boğaziçi Enstitüsü Web Tasarımı ve Kodlama

Web Tasarımı ve Kodlama ile ilgili HTML5, CSS3, Javascript vs. eğitimi.